Jak probíhá spolupráce

Pojďte si s námi sednout k jednomu stolu a probrat váš projekt, na kterém budeme spolupracovat. Nezávazně a přátelsky.

 

Před zahájením vývoje

Na začátku naší spolupráce se osobně potkáme a probereme vaši představu a cíle projektu. Jaké přesně požadujete funkce a kdo bude váš software/aplikaci používat. Následně se pustíme do analýzy projektu a připravíme návrh realizace. Často sami přijdeme s nějakým originálním řešením vašeho problému. Důležitým aspektem je také volba správné formy spolupráce, kdy se nejčastěji jedná o jednu z agilních metodik, o kterých jsme psali zde.

 

Během vývoje

Vývoj probíhá agilně, to znamená po milnících, které se jmenují sprinty. Probíhají zpravidla dva týdny a na jejich konci je vždy znám dílčí výsledek, který vám představíme. Váš názor je pro nás v průběhu vývoje důležitý, proto s vámi neustále udržujeme komunikaci.

 

Testování

Ještě než váš projekt vypustíme do světa, je třeba vyzkoušet, jestli vše funguje tak, jak má. Provedeme testování a zároveň dáme k vyzkoušení beta verzi i vám. Na základě připomínek produkt ještě upravujeme.

 

 

Spuštění

Můžeme slavit. Vaši aplikaci či software vypouštíme ven a launch party se často táhne až do ranních hodin. Všichni už se nemohou dočkat, až aplikaci začnou používat.

 

Po vývoji

Určitě jste si všimli, že vaše oblíbené aplikace se v průběhu času mění. Vždy, když aplikaci dostanou do rukou uživatelé, objeví se ještě prostor pro zlepšení, či přidání nové funkce. Zároveň je nevyhnutelná kontinuální podpora, a proto je důležité mít sehraný tým, který umí operativně řešit malé i velké úpravy kódu. Tuto péči a vývoj rádi zajistíme.

Píšeme o naší spolupráci (schováno)

 

Vývojáři aplikací. Také byste chtěli jednoho? Nebo třeba celý tým? Co by měl takový vývojář aplikací umět…
Celý článek
Dneska si povíme o tom, jak publikovat aplikaci na Google Play nebo App Store. Máme pro vás…
Celý článek
Máte nápad na novou mobilní aplikaci, ale nevíte, jak její budování správně uchopit, aby se z ní…
Celý článek
Rozhodujete se, zda řešit vývoj svého nového projektu interně, nebo jej přenechat do rukou externího dodavatele? Porovnejte…
Celý článek
Pokud je celý proces vývoje softwaru správně nastavený, práce je mnohem efektivnější a samotný výsledek mnohem lepší.…
Celý článek
Vývoj softwaru se řídí metodami, díky kterým je práce efektivnější a samotný výsledek také často mnohem lepší.…
Celý článek