Jak probíhá spolupráce

Pojďte si s námi sednout k jednomu stolu a probrat váš projekt, na kterém budeme spolupracovat. Nezávazně a přátelsky.

Před zahájením vývoje

Na začátku naší spolupráce se osobně potkáme a probereme vaši představu a cíle projektu. Jaké přesně požadujete funkce a kdo bude váš software/aplikaci používat. Následně se pustíme do analýzy projektu a připravíme návrh realizace. Často sami přijdeme s nějakým originálním řešením vašeho problému.

Během vývoje

Vývoj probíhá agilně, to znamená po milnících, které se jmenují sprinty. Probíhají zpravidla dva týdny a na jejich konci je vždy znám dílčí výsledek, který vám představíme. Váš názor je pro nás v průběhu vývoje důležitý, proto s vámi neustále udržujeme komunikaci.

Testování

Ještě než váš projekt vypustíme do světa, je třeba vyzkoušet, jestli vše funguje tak, jak má. Provedeme testování a zároveň dáme k vyzkoušení beta verzi i vám. Na základě připomínek produkt ještě upravujeme.

Spuštění

Můžeme slavit. Vaši aplikaci či software vypouštíme ven a launch party se často táhne až do ranních hodin. Všichni už se nemohou dočkat, až aplikaci začnou používat.

Po vývoji

Určitě jste si všimli, že vaše oblíbené aplikace se v průběhu času mění. Vždy, když aplikaci dostanou do rukou uživatelé, objeví se ještě prostor pro zlepšení, či přidání nové funkce. Zároveň je nevyhnutelná kontinuální podpora, a proto je důležité mít sehraný tým, který umí operativně řešit malé i velké úpravy kódu. Tuto péči a vývoj rádi zajistíme.