Vývoj informačních systémů

Potřebujete nástroj na hladké řízení procesů a činností ve vaší firmě, ale nechcete se spokojit s žádným univerzálním řešením? Vyvineme vám systém na míru a portfolio máme opravdu široké.

Díváte se po něčem takovém?

Na čem potřebujete, aby “běžela” vaše firma? Umíme jednoduché i velmi komplexní softwary a moc rádi vám poradíme, kterou cestou se vydat. Napište nám pro konzultaci.

CRM systémy

ERP systémy

EET pokladny

Docházkové systémy

Objednávkové systémy

Rezervační systémy

SAAS systémy

CRUD aplikace

Kryptoměnové aplikace

Vyvolávací systémy

Smart systémy

Databázové systémy

Inzertní portály

Agregátory

Aukční portály

Tyto systémy jsme vyvinuli

Cordeus

Rezervační systém

Rezervační systém Cordeus je robustní webová aplikace pro usnadnění činnosti společnosti Cordeus a.s.. Kromě funkcí standardního rezervačního systému nabízí několik funkcí na klíč, optimalizaci pro SEO a napojení na marketingové nástroje.

ČSAP

Vyvolávací systém a IoT

Vyvolávací systém na míru pro společnost ČSAP zahrnuje robustní rešení kioskové aplikace, obsluhujícího pozadí s plánováním pořadí vyvolávání a aplikace pro televize k zobrazení vyvolávaných čísel.

ERP systém Delpsys

Progresivní webová aplikace a ERP

ERP systém implementovaný architekturou mikroservis propojených s progresivní webovou aplikací pro pohodlné užití i na mobilních zařízeních.

 

O automatizaci píšeme na blogu

Je to jako s řízením auta. Kdo to nezkusil, netuší, jakou svobodu přináší. Stejné je to i v případě automatizace podnikových procesů. Jakmile na vlastní oči uvidíte výsledky, budete si říkat: „Že já to neudělal už dávno!“

Zaplatit si hotový produkt je rychlé, jednoduché a mnohdy i víceméně levné. Řešení postavené na univerzální platformě…
Celý článek