Vývoj v oblasti blockchainu, kryptoměn a ekosystému web3 

Technologie blockchain nám říká pane. Napojíme na ni vaši aplikaci, vytvoříme vám vlastní blockchain nebo přivedeme k životu NFTs, které integrujeme do vaší aplikace.

Co je blockchain?

Výrazem blockchain se označuje zvláštní druh distribuované decentralizované databáze, která uchovává narůstající počet záznamů chráněných proti neoprávněnému zásahu. Tato technologie je v současné době spojována zejména s kryptoměnami (např. Bitcoin), které ji využívají jako „účetní knihu“ pro evidenci transakcí mezi uživateli. Díky šifrování je blockchain anonymní a předchází neoprávněným transakcím.

Kryptoměny

Kryptoměny jsou digitální, elektronicky vytvářené peníze, které jsou však zatím v naprosté většině právních systémů považovány „pouze“ za nehmotné movité věci. Základem kryptoměn je asymetrické šifrování, které umožňuje řetězení digitálních podpisů transakcí a decentralizaci. Charakteristickými vlastnostmi kryptoměn je kromě výše zmíněné decentralizace také anonymita (transakce je teoreticky možné vystopovat, ale nejsou s nimi spojené žádné osobní údaje), transparentnost (databáze blockchain uchovávající transakce je volně přístupná) nebo absence prostředníka. Mezi nejznámější kryptoměny současnosti patří BitcoinEthereum.

Naše řešení pro

blockchain a kryptoměny

  • Pokud se chcete věnovat obchodování kryptoměn, můžeme vám naprogramovat bota, který bude transakce provádět za vás. S pomocí rozhraní API bude program vyhodnocovat data o trhu, monitorovat ceny jednotlivých kryptoměn a provádět příkazy k nákupu nebo prodeji na základě definovaného algoritmu.
  • Zaměřujeme se i na rychle se rozvíjející ekosystém web3, který by v budoucnu mohl vytvořit svobodnější digitální prostředí a přispět k větší decentralizaci a rovnosti uživatelů. Jednou z technologií, které se ubírají stejným směrem, je právě již zmíněný blockchain.
  • Věnujeme se také NFT. Naši vývojáři vám tak mohou například vytvořit vlastní platformu pro NFT (blochchain), napojit NFT na platformu pro obchodování, vytisknout NFT nebo připravit NFT Smart Contract. Náročnějším uživatelům můžeme nabídnout také vytvoření vlastního NFT marketplacu, tedy platformy pro ukládání a prodej NFT tokenů.
  • Kromě trading bota pro vás můžeme vyvinout také například vlastní peněženkovou aplikaci, směnárnu nebo apku pro správu těžebních strojů!

Tyto blockchain aplikace jsme vyvinuli

Monpick

Správa a monitoring

Monpick je systém pro monitorování výkonu výpočetních strojů na OS Linux pro těžbu kryptoměn. Pomocí jednoduchého nastavení dokáže sbírat data z několika desítek strojů zároveň, a data průběžně vyhodnocovat a detekovat tak pokles. Na základě těchto zjištění dokáže stroje restartovat pro obnovení jejich nastavení.

Trading Bot

Cloud Native aplikace

Cloud native aplikace automatizovaného obchodníka využívá globální infrastruktury AWS Cloudu a jeho serverless služeb pro rychlou a spolehlivou komunikaci s krypto burzou pro zjištění a využití všech poklesů či nárustů kurzu zvoleného páru. 

Chcete být další?

Napište nám nebo zavolejte.

Poradíme vám, jakou technologii zvolit, pomůžeme vám ucelit zadání a společně aplikaci nastartujeme.

Píšeme o blockchainu a kryptoměnách

Vývoj vlastního NFT marketplace je zajímavou alternativou, jak zviditelnit svou značku a přilákat další zákazníky, a to…
Celý článek
Už jste slyšeli o NFT? Víte, jak fungují a proč jsou nyní takovým fenoménem? Přečtěte si, v…
Celý článek