Marketing

Články kategorie Marketing
14.3. 2024

Vývoj AR/VR aplikace

Objevte svět rozšířené a virtuální reality a vývoj AR/VR aplikací. Získáte tak hlubší pochopení procesu tvorby těchto inovativních aplikací, včetně klíčových faktorů, nákladů a praktických tipů.

Věrnostní aplikace: Odměňujte uživatele a podpořte prodeje
30.11. 2023

Věrnostní aplikace: Odměňujte uživatele a podpořte prodeje

Víte, jak na nové uživatele? Zkuste je motivovat k registraci a zajistěte, aby se k vám pravidelně vraceli a prováděli další nákupy.

27.10. 2023

Pomocí e-commerce aplikace znásobíme váš byznys. Flexibilně, moderně a s marketingem na míru

Zvyšte své příjmy tam, kde jsou vaši zákazníci. E-commerce aplikace jsou klíčem k expanzi vašeho podnikání. Pomohou vám získat viditelnost a generovat příjmy, ať už jste malý podnikatel nebo velká společnost.

CRM pro marketing může pomoci firmě k úspěchu a oblíbenosti
20.9. 2023

CRM pro marketing může pomoci firmě k úspěchu a oblíbenosti

CRM pro marketing je systém, který se zaměřuje na posílení vztahu se zákazníky a zvyšování hodnoty firmy. Shromažďuje data, personalizuje komunikaci a provádí analýzy.

Výhody mobilních aplikací aneb 15 důvodů, proč byste měli mít svou vlastní mobilní aplikaci
5.9. 2023

Výhody mobilních aplikací aneb 15 důvodů, proč byste měli mít svou vlastní mobilní aplikaci

Zvažujete, zda investovat do mobilní aplikace pro své podnikání? Zajímá vás, zda je skutečně klíčem k získání nových zákazníků a dalšímu zisku? Přečtěte si o výhodách mobilních aplikací.

17.4. 2023

Jak prodat aplikaci od nápadu až po realizaci

Jak úspěšně prodat aplikaci a minimalizovat ztrátu času a financí? Máte nápad na aplikaci, která dosud na trhu chybí? Jak zajistit financování a ověřit její konkurenceschopnost?