Průběh spolupráce

Články kategorie Průběh spolupráce
2.2. 2024

Aplikace je firma ve firmě

Aplikace je jako malá firma uvnitř firmy, protože zahrnuje mnohem více činností, než si mnozí uvědomují. V dnešní konkurenčním prostředí je klíčové nezůstávat pozadu a neustále se rozvíjet. Kontaktujte náš tým odborníků, kteří vám poskytnou potřebné rady a podporu.

Bezpečnost webových aplikací: na co si dát pozor?
4.12. 2023

Bezpečnost webových aplikací: na co si dát pozor

Bezpečnost webových aplikací: na co si dát pozor? A jak zjistit, jestli je webová aplikace bezpečná? Nejdůležitější kroky, aby se do ní nikdo nedostal.

Vzdělávací aplikace táhnou: proč jsou stále populárnější?
9.11. 2023

Vzdělávací aplikace táhnou: proč jsou stále populárnější?

Vzdělávací aplikace jsou mezi uživateli nejen oblíbené, ale také velmi ziskové. Jak se tyto aplikace vyvíjejí a jaké jsou jejich přednosti a nedostatky?

„Bodyshopping“: Co to je a proč touto cestou nejdeme?
3.11. 2023

„Bodyshopping“: Co to je a proč touto cestou nejdeme?

Podívejme se na rozdíly mezi "bodyshoppingem" a plným outsourcingem služeb. Vysvětlíme, proč se zaměřujeme pouze na interní vývoj od počátku až do konce a proč neposkytujeme služby agentur dodávajících externí pracovníky.

2.11. 2023

On-premise vs. cloud: Dát přednost větší kontrole, nebo flexibilitě?

Mají tradiční on-premise řešení šanci obstát tváří v tvář všem přednostem cloudu? Která volba je ekonomicky výhodnější a zároveň bezpečnější? Zjistěte v našem nejnovějším článku na blogu.

20.10. 2023

UX Design: Co to je a proč na něm tolik záleží

Díky kvalitnímu UX designu, tedy dokonalému návrhu uživatelského zážitku, se vaši uživatelé budou v aplikaci cítit jako doma a budou se do ní rádi vracet.

27.9. 2023

AWS Well-Architected: Proč se na něj spoléháme při vývoji cloudových aplikací?

Sháníte metody, jak zvýšit bezpečnost, snížit náklady a optimalizovat výkon vaší aplikace? V tomto článku vám představíme nástroj, který nám pomáhá dosahovat těchto cílů - framework AWS Well-Architected!